تماس با ما
اگر پرسشی دارید؛ می توانید با نشانی های زیر تماس بگیرید:

math naboj org alt64 info-ir

Roman Kluvanec


برگزارکننده ی اصلی در ادینبورو
gmail com alt64 roman.kluvanec

Aranka Hrušková, Michal Buráň


برگزار کننده ی اصلی در کمبریج
maths.cam.ac.uk alt64 naboj

Sara Kutkova


Head Organiser Glasgow
naboj org alt64 kutkova

contact picture

دانش گاه ادینبورو

دانش گاه ادینبورو یکی از قدیمی ترین دانش گاه های کشور انگلستان و بزرگ ترین دانش گاه اسکاتلند است.با توجه به این که 30 درصد دانش جویان این دانش گاه از سایر کشورهای اروپایی و قاره های دیگر می آیند، این دانش گاه گستره ی متنوعی از استعداد ها را به خود جذب کرده است. دانش کده ی مهندسی و علوم، که هرساله در کشور انگلستان بالاترین رتبه را در حوزه هایی مثل ریاضیات و یا علوم کامپیوتر کسب می کند، محل مناسبی برای تحصیل است. درین دانشکده اساتیدی را ملاقات خواهید کرد در حوزه ی پژوهشی خود خبرگانی درسطح جهانی هستند، از فرصت های عالی ای برای پژوهش های نظری بهره مند خواهید شد، درآزمایش هایی با تازه تزین تجهیزات کار خواهید کرد، و با ابرکامپیوتر اصلی کشورانگلستان که مختص فعالیت های پژوهشی است کار خواهید کرد.

ed.ac.uk/science-engineering
contact picture

دانش گاه گلاسکو

این دانش گاه در سال 1451 میلادی تاسیس شده است و چهارمین دانش گاه قدیمی انگلیسی زبان دنبا است. با داشتن 29 هزار دانش جوی کارشناسی و کارشناسی ارشد، اعصای این دانش گاه، گروه های متنوعی را در پردیس های تاریخی دانش کده در کرانه ی غربی، گلاسکو، و به طور کلی، جزیره را شکل داده اند. دانش کده ی ریاضیات و آمار؛ رتبه ی هفدهم را در کشور انگلستان داراست و درحوزه ی ریاضیات محض و کاربردی و آمار؛ دارای ترکیبی از خبرگان پیشرو در سطح جهانی است که با مشارکت آن ها این دانش کده جزوه یکثد دانش کده ی برتر این حوزه قرار گرفته است.

www.gla.ac.uk/schools/mathematicsstatistics

contact picture

گروه تیلور و فرانسیس

گروه تیلور و فرانسیس یکی از برترین ناشران نشریات پژوهشی؛ کناب ها، کتاب های الکتورنیکی، کتاب های درس و کتاب های مرجع در دنبا می باشد. این گروه به قدری مهربان اند که کتاب هایی را به عنوان هدیه برای شرکت کنندگان فراهم کرده اند.

taylorandfrancis.com

contact picture

انستیتوی ریاضیات و کاربردهای آن

ماهیت وجودی انستیتوی ریاضیات و کاربردهای آن حمایت از پیش رفت دانش ریاضیات و کاربردهای آن است تا برای مصالح عمومی، فرهنگ ریاضیات را در انگلستان و سایر نقاط دنیا ارتقا داده و ترویج نماید. چه برای ریاضی دان های شناخته شده یا ریاضی دان هایی که در ابتدای راه هستند، ویا علاقه مندان به ریاضیات، این انستیتو، جامعه ای حرفه ای و یادگیرنده خواهد بود. انستیتوی ریاضیات و کاربردهای آن به ما پژوهانه اهدا کرده است.

ima.org.uk
.